Itowa Vinç Uzaktan Kumanda Sistemleri

Itowa Vinç Uzaktan Kumanda Sistemleri

  • Tavan Vinçleri,
  • Kaldırma Makineleri,
  • Hidrolik Vinçler,
  • İnşaat Vinçleri,
  • Beton Pompaları,
  • Kojenerasyon Sistemleri,
  • Sıvı Kontrol Sistemleri,
  • İletişim Sistemleri

Joystickli Konsol Tipi Uzaktan Kumanda Sistemleri


COMBI


Combi modeli; Endüstriyel Vinçlerin, Köprü vinçlerin, Kule Vinçlerin ve her tür elektromekanik makinenin uzaktan kontrolü için idealdir. Analog çıkışlı veya kademeli versiyonları mevcuttur.

BETON


Beton modeli özellikle Beton Pompaları ve elektrohidrolik makineleri kontrol etmek üzere dizayn edilmiştir. Esnek yapısı sayesinde her türlü dijital, analog ve oransal kumanda ihtiyaçlarınız için tasarlanmıştır.


Butonlu Uzaktan Kumanda Sistemleri


TUNNER


Küçük boyutları ile temel fonksiyonlara sahip vinç ve kaldırma makinelerinin kontrolü için dizayn edilmiştir. Sağlam gövdesi, 6 adet çift kademe butonu, acil stop ve start butonu ile temel fonksiyonlara sahip uzaktan kumanda cihazıdır.

RUNNER


Küçük boyutlu, 8 veya 10 adet çift kademe butonu, hafif ve güçlü tasarımı, yüksek kalitesi, temel fonksiyonlar için konforlu ve kesin çözüm sağlar.

WINNER


Esnek konfigürasyon imkanı sayesinde 10 adet çift kademe buton ve ilave edilebilir özel butonlar ile endüstriyel vinçler ve her tür elektromekanik makineler için esnek çözümler sunar.


Kablosuz Radyo Kontrol ve Sinyal Taşıma Sistemi

STAR LEVEL


STAR LEVEL serisi, kablosuz radyo kontrol ve sinyal taşıma için geliştirilmiş en iyi çözümdür. Uzaktan radyo kontrol gerektiren pompalar, tanklar, alarm sinyalleri ve basınç kontrol sistemlerinde kullanılırlar.

MINI TINY


MINI TINY serisi, kablosuz radyo kontrol için tasarlanmıştır. Gelişmiş teknolojisi ve çok yönlülüğü sayesinde uzaktan radyo kontrol gerektiren pompalar ve alarm sinyallerinden dijital sinyallerin radyo üzerinden yakın mesafeden iletilmesine çeşitli işlemlerde kullanılırlar.


Vinç Emniyet Anemometreleri

Açık alanda çalışan portal ve kule vinçlerin FEM standartlarına göre izin verilen rüzgar hızından sonra hareket ettirilmemesi için gerekli uyarı ve röle çıkışlarını sağlayarak, vinçlerin aşırı rüzgara karşı emniyetini sağlar.