Hakkımızda


Elektros Elektronik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi

Elektros Elektronik San.Tic.Ltd.Şti., temelleri 1979 yılına dayanan tecrübelerini, 2005 yılında vinç sektöründe ihtiyaç duyulan malzeme ve ekipmanın ithalatını yürütmek amacı ile kurulmuştur. Kısa bir zaman zarfında ithalatçı kimliğinin üstüne imalatçı ve ihracatçı kimliğini de eklemeyi başaran genç, dinamik, yenilikçi, gelecekte sektörünün en iyilerinden olmayı hedefleyen ve bu yolda sağlam adımlarla ilerlemekte olan bir şirkettir.

İthalat ile başladığı sektör yolculuğunda bugün geldiği noktada bir yandan Balkancarpodem (Bulgaristan) Kaldırma Grupları, Itowa (İspanya) ve ARC (Tayvan) Uzaktan Kumanda Sistemleri, Giovenzana (İtalya) Vinç Limit Sistemleri, ATV (Fransa) Vinç Emniyet Frenleri ile çeşitli Load Cell firmalarının temsilciliklerini yürütmekte diğer yandan hem yurtiçi hem de yurtdışı vinç üretim projelerine ağırlık vermiş durumdadır.

Firmamız bu bağlamda, elektrik panoları ve projeleri konularında imalat ve mühendislik hizmetleri, vinç elektrik sistemleri projelendirilmesi, panolama, devreye alma, vinç elektrik revizyonu ve özel çözümleri, vinç elektrik sistemleri danışmanlık ve proje çalışmaları yürütmekte, ağır sanayiye yönelik elektrik çözümleri de sunmaktadır.

Konusunda uzman, genç, dinamik ve eğitimli ekibimizle çıktığımız bu sektör yolculuğunda değerli müşterilerimizin memnuniyetini sağlayabilmek için disiplinli, düzgün, dürüst, kaliteli çalışmalarımıza devam etmek en önemli önceliğimizdir.